ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - Práce v Liberci .cz

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Firma Pytloun Hotels působí na trhu od roku 2003 a v současné době nabízí prvotřídní služby v oblasti ubytování a gastronomie.

  • Do svého týmu hledáme schopného a motivovaného kolegu na pozici číšník/servírka.

  • Náplň práce:
  • Příprava restaurace na každodenní provoz.
  • Příprava coffeebreaků.
  • Obsluha hostů během snídaní, obědů, večeří nebo coffeebreaků.
  • Prezentace a servis nápojů.
  • Evidence a kontrola zásob.
  • Spolupráce s ostatními odděleními – kuchyň, technické oddělení, recepce a další.
  • Důraz na spokojenost hostů, aktivní zapojení do provozu.
  • Udržování čistoty a pořádku na pracovišti.

Požadujeme

  • Komunikativní znalost Aj nebo Nj.
  • Zkušenosti s prací za barem a s víny výhodou.
  • Vzdělání v oboru hotelnictví vítáno (i absolvent).
  • Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost.
  • Výborné komunikační schopnosti, profesionální přístup.

Nabízíme

  • 1x ročně ubytování pro dvě osoby na jednu noc v jednom z hotelů sítě Pytloun
  • Sleva 40 % na konzumaci jídla a nealko nápojů ve všech restauracích Pytloun
  • Zvýhodněná cena na pobyt ve wellness - 700,- Kč/2 h
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky (sleva až 75% ze standartního ceníku Vodafone)
  • Vstup na akce pořádané Pytloun hotely zdarma
  • Příspěvek na ošacení
  • Firemní akce, teambuildingy (paintball, motokáry, atd)

Vytvořeno:

dne 20.09.2017 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

Ihned

Platové podmínky:

25000

Zařazeno v oborech:

  • Gastronomie, pohostinství a ubytování