Elektrikář (m/ž) | Flexibilní pracovní doba a hromada benefitů

Pro našeho klienta, který je předním výrobcem vzduchotechniky a orientujeme se na export výrobků do celé Evropy, hledáme novou posilu na pozici Elektrikáře (m/ž).

Pokud chcete posunout svoji kariéru vpřed, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Co Vám za to vše nabídneme?

  • Krásné mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • 5 týdnů dovolené na odpočinek
  • Dotované závodní stravování – výběr ze 4 jídel za 50 Kč
  • MultiSport karta – sportuj a relaxuj zdarma!
  • Bonusy – vyplácené na základě hospodářských výsledků společnosti
  • Odborná školení a rozvoj
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost seberealizace – kariérní růst je samozřejmostí
  • Moderní pracovní prostředí s přátelskou atmosférou

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Zapojování a oživení vzduchotechnických jednotek
  • Testování jednotlivých elektro komponentů
  • Čtení v elektro dokumentaci
  • Zajišťování a odstraňování závad

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • SOU/SŠ – obor elektro
  • Platná vyhláška 50/1978 Sb. §6
  • Praxe na obdobné pozice – výhodou
  • Efektivní přístup k řešení úkolů
  • Základní znalost práce na PC

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 724 870 173. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Vytvořeno:

day 26.09.2022 at 0:00

Místo práce:

Jablonec nad Nisou

Vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Sending a reply.