Brusič/ka | až 27 600 Kč – příspěvek na dopravu 2 500 Kč

Malý závod v Turnově, který se zabývá výrobou keramiky do celého světa, přijímá nové kolegy a kolegyně. Zhotovené výrobky se využívají v oblasti nejrůznějších technologií jako je energetika, doprava, domácnost či zdravotnictví. Hledáte práci? My hledáme Vás!

NABÍZÍME

  • Měsíční výdělek až 27 600 Kč
  • Příspěvek na vlastní dopravu 2 500 Kč
  • Ubytování v centru Liberce ZDARMA- byty s vlastní koupelnou a kuchyní (5 minut od zastávky MHD)
  • Týden dovolené navíc (spolu 25 dnů)
  • Příspěvek na stravné ve výši 75 Kč za každý odpracovaný den (cca 1 575 Kč/měs.)
  • Týdenní zálohy ve výši 1 500 Kč (po odpracovaném týdnu)
  • Přátelský přístup koordinátora
  • Odměnu 10 000 Kč za doporučení kamaráda
  • Stabilní práce na HPP

NÁPLŇ PRÁCE

  • Broušení v závodě na výrobu technické keramiky
  • Jednoduchá obsluha strojů
  • Práce se vykonává ve třísměnném provozu (ranní/odpolední/noční)
  • Místo výkonu práce: Turnov

POŽADUJEME

  • Praxi ve výrobě
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Manuální zručnost

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 725 828 601 nebo bezplatně na 800 500 808. Těšíme se na  Vás! Tým ProJob.

Vytvořeno:

day 28.09.2022 at 0:00

Místo práce:

Turnov 51101

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Sending a reply.