F&B MANAGER V HOTELU

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Firma Pytloun Hotels působí na trhu od roku 2003 a v současné době nabízí prvotřídní služby v oblasti ubytování a gastronomie.
  • Do svého týmu hledáme schopného a motivovaného kolegu na pozici F&B MANAGER V HOTELU.
  • NÁPLŇ PRÁCE:
  • Zodpovědnost za finanční výsledky oddělení F&B
  • Zodpovědnost za kvalitu služeb oddělení F&B
  • Zodpovědnost za provoz, organizaci práce a zabezpečení veškerých administrativních úkolů
  • Zodpovědnost za týmovou a motivační pracovní atmosféru v kolektivu zaměstnanců
  • Tvorba nápojových a jídelních lístků ve spolupráci s šéfkuchařem
  • Invetentarizace, správa pokladních systémů a terminálů
  • Sledování odbytu a organizace promo-akcí formou spec. nabídek či upsellingu
  • Audit tržeb a denní uzávěrky účtů

Požadujeme

  • Osobní nasazení a zodpovědnost za výsledky svého oddělení – střediska Restaurant, Bar, Room Service
  • Znalost F&B administration – Septim, Previo výhodou, zaučíme
  • Zkušenost se stanovováním plánu tržeb a nákladů a jejich dodržování
  • Zkušenost s cost controllingem, plánováním směn a znalost personální legislativy
  • Zkušenost s řízením týmu restaurace a baru
  • Schopnost svůj tým vést, rozvíjet a motivovat ve spolupráci s personálním oddělením
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti a smysl pro humor
  • Znalost německého a anglického jazyka dobrý začátek
  • Praxi na stejné pozici v 4* hotelu či top restauraci výhodou
  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti gastronomie vítána

Nabízíme

  • 1x ročně ubytování pro dvě osoby na jednu noc v jednom z hotelů sítě Pytloun
  • Sleva 40 % na konzumaci jídla a nealko nápojů ve všech restauracích Pytloun
  • Zvýhodněná cena na pobyt ve wellness - 700,- Kč/2 h
  • Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky (sleva až 75% ze standartního ceníku Vodafone)
  • Vstup na akce pořádané Pytloun hotely zdarma
  • Příspěvek na ošacení
  • Firemní akce, teambuildingy (paintball, motokáry, atd)

Vytvořeno:

dne 23.08.2017 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

Ihned

Platové podmínky:

55000

Zařazeno v oborech:

  • Gastronomie, pohostinství a ubytování