Obsluha / prodejce v bistRAWveg, Liberec - Práce v Liberci .cz

Obsluha / prodejce v bistRAWveg, Liberec

Úvod a popis pracovní náplně

  • NEPOŽADUJEME znalosti a zkušenosti s RAW stravou, ale uvítáme ZÁJEM o zdravý životní styl

  • Baví VÁS prodávat a komunikovat s lidmi?
  • Zajímáte se o zdravý životní styl?
  • Pak hledáme VÁS!

  • Zkušenost a praxe vítána, ale není podmínkou.

  • Náplň práce:
  • podej, komunikace a obsluha zákazníků
  • příprava raw veganských jídel, dezertů a nápojů

Požadujeme

  • zodpovědný a proaktivní přístup
  • práce na celé směny – možnost plánování směn
  • ochotu pracovat o víkendech
  • flexibilitu, chuť učit se novým věcem
  • nadšení pro zdravou stravou
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou

Nabízíme

  • Nabízíme:
  • dlouhodobou spolupráci
  • férové jednání
  • práci v přátelském týmu

Vytvořeno:

dne 19.02.2018 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Gastronomie, pohostinství a ubytování