Project Engineer - Super benefity! - Práce v Liberci .cz

Project Engineer - Super benefity!

Project Engineer - Super benefity!

Úvod a popis pracovní náplně

  • Vaším úkolem bude kompletní příprava a vedení nových projektů v oblasti výroby pro přední světové značky. Budete hlavní vývojový partner a důležitou kontaktní osobou pro zákazníky, s kterými v rámci projektů budete komunikovat jak v českém, tak i anglickém jazyce. Součástí Vaší práce bude i příprava podkladů pro realizaci investic a budete úzce spolupracovat s oddělením technologie a výroby. Budete mít určitou míru zodpovědnosti za organizaci schůzek FMEA a se vzorkaři budete spolupracovat na procesu vzorkování směrem k zákazníkům.

Požadujeme

  • Jako ideální kandidát/ka byste měl/a mít praxi na obdobné pozici a být zapálený projekťák, kterého jen tak něco nerozhodí. Komunikace s centrálou v zahraničí a zákazníky v angličtině Vás určitě nemine, takže "Hi" a "How are you?" Vám stačit nebude. Ale vzhledem k tomu, že se firma zajímá o rozvoj znalostí svých zaměstnanců, nabízí lekce angličtiny s interní lektorkou zdarma, takže není problém Vás v angličtině trochu rozmluvit. Dále byste určitě měl/a znát ISO/TS 16949 a znalost CATIA v5 Vám bude velkou výhodou.
  • V neposlední řádě bude fajn, když budete samostatná a zodpovědná osoba, která má chuť se dále rozvíjet a učit se novým věcem. Do budoucna je možnost vedení svého projektového týmu.

Nabízíme

  • Na oplátku Vám můžeme nabídnout stabilní zaměstnání ve firmě s víceletou tradicí, která dodává komponenty zákazníkům světových značek. Zároveň by Vás mohl zaujmout 13. a 14. plat, týden dovolené navíc, vzdělávací systém, lekce anglického jazyka v pracovní době zdarma, možnost kariérního růstu a příspěvek na stravování ve formě stravenek. Dále firma může nabídnout další příspěvky na svatbu zaměstnance, narození dítěte nebo program pro zdraví a v neposlední řádě kolektiv zapálených profesionálů z oboru, kteří společně posouvají společnost vpřed.

Vytvořeno:

dne 05.06.2021 v 5:10

Místo práce:

Jablonec nad Nisou

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

35000

Odpovědět na inzerát

Odesílám odpověď.