Referent/ka nákupu - Podílej se na nákupu pro mezinárodní společnost! - Práce v Liberci .cz

Referent/ka nákupu - Podílej se na nákupu pro mezinárodní společnost!

Referent/ka nákupu - Podílej se na nákupu pro mezinárodní společnost!

Úvod a popis pracovní náplně

  • Budete mít na starost zpracovávání objednávek, přípravu a účast na cenových jednáních s dodavateli i ze zahraničí, takže komunikaci v angličtině se nevyhnete. Dále budete mít na starost přípravu a uzavírání smluv, aktualizaci ceníků, vystavování objednávek a zpracování potvrzení objednávek. Společně s týmem budete pracovat na plnění KPI a jako odpovědná osoba budete zastupovat členy týmu v rámci nákupu. Kalendář bude Váš nejlepší parťák, neboť budete mít na starost kontrolu termínů docházejícího zboží v zájmu dodržování termínů. Dále Vás určitě čeká hodnocení dodavatelů a kontrola faktur za svěřenou oblast.

Požadujeme

  • Jako ideální kandidát byste měl/a mít zkušenosti z obdobné pozice a neměl/a byste se bát komunikace, jak v českém, tak i anglickém jazyce. Vzhledem k náplni práce je nezbytné, abyste si dobře rozuměli s Excelem, neboť tabulky po Vás budou Vaše každodenní káva. Osobnostně byste měl/a být týmový hráč, který je zvyklý táhnout za jeden provaz společně s ostatními. Zároveň je důležité technické myšlení a chuť učit se novým věcem, neboť do budoucna se můžete v rámci firmy posouvat ve své kariéře vpřed. Společnost Vás v tom bezpochyby ráda podpoří.

Nabízíme

  • Můžeme Vám nabídnout otevření dveří do světa nákupu, kde budete součástí skvělého kolektivu, který se už nemůže dočkat nového kolegy/ně. Finanční ohodnocení se bude odvíjet od Vašich zkušeností, ale čeká na Vás spousta dalších benefitů jako třeba týden dovolené navíc, 13. a 14. plat, jazykové kurzy s interní lektorkou v pracovní době, příspěvek na stravování v podobě stravenek, Multisport karta a další příspěvky na svatbu zaměstnance nebo třeba narození potomka.

Vytvořeno:

dne 09.06.2021 v 5:10

Místo práce:

Liberecký kraj

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

35000

Odpovědět na inzerát

Odesílám odpověď.