Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici technicko-obchodního zástupce, který se bude starat o region Libereckého, Ústeckého a severní části Středočeského kraje. Budete se starat o vyhledávání nových zákazníků a také dále rozvíjet stávající obchodní vztahy se zákazníky, udržovat dobré jméno firmy a přispívat k ještě lepším obchodním výsledkům. Hledáme obchoďáka, který k nám zapadne a bude spolehlivým a šikovným parťákem v obchodním týmu. Působíme v oblasti metrologie, kontroly kvality a třídění.

Náplň práce:

  • budování sítě zákazníků pro zajištění dostatečných prodejů nutných ke splnění obchodního plánu,
  • vyhledávání nových zákazníků a vytváření nových obchodních příležitostí vedoucích k rozvoji firmy,
  • pravidelné návštěvy stávajících zákazníků a vyhledávání nových v poměru 30:70
  • rozvoj a prohlubování stávajících obchodních vztahů,
  • udržování pravidelné komunikace se zákazníky,
  • péče o firemní databázi zákazníků, zajištění její úplnosti a aktuálnosti,
  • zajištění přípravy prezentace firmy na výstavách a seminářích a vlastní účast na nich,
  • tvorba cenových nabídek zákazníkům a aktivní zajištění jejich realizace,
  • kontrola a dohled na bezproblémový průběh zakázek, konzultace změn se zákazníkem, nadřízeným,
  • komunikace s dodavateli,
  • práce z domova s cestami na pobočku v Mladé Boleslavi či centrálu v Brně (předpoklad 4 dny na obchodních cestách).

Požadujeme

  • prokazatelné obchodní výsledky nebo aktivního absolventa/absolventku s drivem obchodníka,
  • dobrou schopnost komunikace a umění naslouchat,
  • schopnost číst výkresy a orientace ve výrobních provozech či v kvalitě,
  • technický background (strojírenství, kvalita, metrologie),
  • angličtina (alespoň B1), němčina výhodou,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

  • fixní mzdu + odměny
  • práci ve stabilní české společnosti,
  • fajn kolektiv, který se vším rád pomůže,
  • možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů,
  • telefon, notebook
  • služební auto
  • stravenkový paušál v hodnotě 99,-Kč/odpracovaný den,
  • měsíční příspěvky do benefitního programu Cafeterie

Termín nástupu na pozici v průběhu února nebo od 1.3.2024.

100% REWORK s.r.o.