Přidejte se k nám a buďte klíčovou součástí revolučního týmu, který posouvá hranice v distribuci energie pro automobilový průmysl po celém světě. Hledáme člověka, kterého baví práce ve skladu a má chuť být součástí skvělého týmu. Tato pozice je pro vás ideální příležitost pro rozvoj a kariérní růst!

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu a rozvoje
  • Příspěvek na dopravu až 1500,- Kč
  • Stravenkový paušál ve výši cca 1800,- Kč / měsíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Silná firemní kultura
  • Jistota a stabilita
  • Firemní akce
  • A spousta dalších benefitů!

CO BUDETE DĚLAT:

  • Správa a řízení materiálu dle požadavků
  • Zajištění materiálu pro výrobu
  • Manipulace - nakládka, vykládka
  • Kontrola stavu skladovaného materiálu
  • Příjem a výdej zboží

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT:

  • Zkušenost na obdobné pozici, alespoň 1 rok
  • Platný VZV průkaz
  • Německý jazyk B1-B2, anglický jazyk výhodou
  • Znalost skladového hospodářství
  • Umět pracovat na PC

Zašlete nám svůj životopis, budeme se na Vás těšit!

JOB LEADER EUROPE s.r.o.